Şirket Profili

Hakkımızda detaylı bilgiler

Firmamız 1997 yılında Kocaeli, Derince’de kurulmuştur. Faaliyete başladığı yıllarda arı ürünleri ve bitkisel ürünlerin pazarlaması ve satışıyla ilgilenmiştir. İlerleyen yıllarda ise sahip olduğu ürün yelpazesi ile, tüm yurtta genişleyen pazarlama ve satış ağıyla ürün ve müşteri portföyünü gitgide genişletmiştir.

Bugün firmamız, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata verebilmek adına kurmuş olduğu son teknoloji üretim tesisinde kendi ürünlerini geliştirip üreterek sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

Tüm ürünlerimiz işinde öncü tedarikçilerden sağlanan kaliteli ve güvenilir ham maddelerle, gıda mühendisleri gözetiminde tecrübeli personellerimiz tarafından titizlikle, özeneren hazırlanmaktadır. Ürünlerin ham madde tedariğinden, üretim tesisi aşamalarına, buradan da müşteriye ulaştırılacağı süreç içerisinde tüm hijyen ve temizlik koşulları sağlanmaktadır ve bu konuda taviz verilmeden çalışmak ilkemiz haline gelmiştir. Tüm gereklilikleri yerine getirmenin vermiş olduğu gönül rahatlığı ile müşterilerimize ürünlerimizi gururla stavsiye edip sunabilmekteyiz.

Firmamız, kalite anlayışını müşterilerine ve üretimine en üst düzeyde yansıtmak amacı ile kalitesine etki eden tüm faaliyetlerini organize eden bir kalite yönetim sistemi oluşturma yanısıra ‘’0 hatalı’’ üretimi hedef alan bir gıda güvenlik sistemi oluşturma gayreti içerisine girmiş ve ıso 9001 kalite yönetim sistemi standardı yanısıra ıso 22000 gıda güvenliği yönetimi sistemi standardını kendisine model olarak seçmiş, çalışmalarını “türk gıda kodeksi” gerekleri ışığında şekillendirmiştir.

Çalışmalarımız sonucunda gıda güvence sistemimiz oluşmuştur. Sistemimiz; temel gıda güvenliği prensiplerini, güvenilir gıda üretimine yönelik faaliyetlerin ne şekilde gerçekleştirileceğini ve faaliyetleri gerçekleştirecek personelimizin yetki ve sorumluluklarını kapsamaktadır.

Vizyonumuz

Gönül vererek kurmuş olduğumuz firmamızla işlerimizi titizlik içerisinde ve müşteriyi önemseyerek yapmaktayız. Bu doğrultuda müşterinin her daim yüzünü güldüren ve memnun bırakan bir firma olmak önceliğimizdir. Çevreyi koruyarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığına olan dikkati öncelikli kıldığımız, kurumsal sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz, çevremize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize saygımızın hiç bitmediği bir firma olmak için faaliyetlerimizi sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Değerlerimiz

Firmamız ürünlerinin üretim sürecinde tüm gerekliliklerin yerine getirilmesi, insan sağlığını olumsuz etkileyecek katkılardan ve koruma maddelerinden kaçınılması, tüm üretim süresince hijyenin sağlanması ve bunun sürekliliği önceliğimizdir. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde verimli bir iş birliği içerisinde olmayı, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmeyi, kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerinin şartlarına uymayı, gıda güvenliğini sağlayıp oluşabilecek her türlü tehlikeyi ivedilikle kontrol altında tutacağımızın garantisini vermekteyiz. Önceliğimiz kalite, güven ve sağlıktır.

Hakkımızda

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz.

AR-GE Merkezi

Firmamıza ait AR-GE Çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz.